Home

Witamy serdecznie odwiedzających naszą stronę hodowli „Bavor”. 

Owczarkami niemieckimi zajmujemy się już ponad 40 lat, a członkiem ZKwP ( jedynej polskiej organizacji kynologicznej uznawanej przez Międzynarodową Organizację Kynologiczną - FCI) jesteśmy od 1993 roku.

Należymy także do Klubu Owczarka Niemieckiego (KON) oraz do czeskiej organizacji kynologicznej (CMKU).

Nasza hodowla jest kameralna, odchowujemy niewiele szczeniąt, ale dbamy, aby były to szczeniaczki z najlepszych skojarzeń, po czołowych reproduktorach.

Psy reproduktory przystępujące do krycia naszych suk muszą być wolne od dysplazji stawów biodrowych (HD) i łokciowych (ED); muszą mieć potwierdzone DNA, zaliczone próby wytrzymałościowe, testy psychiczne i wyszkolenie minimum IPO1.

Nasze suki hodowlane są szkolone z zakresu posłuszeństwa i obrony co potwierdzamy podchodząc z nimi do egzaminów BH i IPO.

Na chwilę obecną posiadamy cztery suczki z wybitnym pochodzeniem , gdzie w ich rodowodach figuruje bardzo wielu Zwycięzców Świata.

Sprzedajemy szczenięta tylko i wyłącznie z rodowodami.

Zainteresowanych zakupem szczeniąt z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu.

Utrzymujemy stały kontakt z nabywcami naszych szczeniąt i w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów hodowlanych służymy radą i pomocą.

Szczenię opuszczające Naszą hodowlę posiada metrykę ZKwP; jest odrobaczone i zaszczepione z odpowiednimi wpisami w Książeczce Zdrowia.

Jest Twoim przyjacielem, obrońcą, Twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie Twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca.”

Pozdrawiam Ryszard Lechoszest